Botulotoxin

Botulotoxin, neboli jinými slovy klobásový jed, je injekční aplikace. Látka botulotoxin uvolňuje svaly, působí přímo na příčinu vrásek. Dokáže dočasně blokovat nervové zakončení a zajistit, aby do svalu nepronikl nervový vzruch. Také proto je tato metoda velmi účinná na mimické vrásky - dovede je zjemnit či úplně vyhladit.

Botox

Botulotoxin doporučujeme především pro redukci vrásek smíchu, uvolnění vrásek od mračení, k redukci vějířovitých vrásek v oblasti očních koutků a také k uvolnění nežádoucího výrazu obličeje.

Botulotoxin je možné kombinovat s výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové.

Fakta hovoří za všechno. Ošetření botulotoxinem je nejčastější nechirurgický kosmetický zákrok na světě a v klinických podmínkách je používán více než 20 let. Průzkum zároveň ukazuje, že 80% pacientů pociťuje, že ošetření botulotoxinem je prospěšné. Za touto vysokou úspěšností stojí přírodní čistý protein botulotoxinu. Ten uvolňuje svaly zodpovědné za vytvoření vrásek.

Doporuči aplikovat botulotoxin v případě řešení mimických vrásek, u těch i preventivně, a k uvolnění nežádoucího výrazu obličeje, například stažených koutků úst. Dále vám lze botulotoxin nabídnout také pro vyhlazení podélně probíhajících vrásek na čele a u kolmých vrásek na kořeni nosu a vějířkovitých vrásek kolem zevních očních koutků. Lze jej také použít k léčbě hyperhidrózy, tedy nadměrného pocení podpaží, dlaní, chodidel a obličeje.

Výplně

Nejoblíbenější a nejúčinnější metodou, jak se zbavit vrásek, je v současnosti použití výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je látka lidskému tělu vlastní. Právě ona dokáže zajistit vyplnění vrásek, hladkou a pružnou pokožku a její přirozenou hydrataci. Vzhledem k tomu, že se však kyselina hyaluronová s přibývajícím věkem z lidského organismu postupně ztrácí, musí se do kůže aplikovat uměle - pomocí injekcí s průhledným gelem.

Způsob aplikace

Aplikace injekce botulotoxinu je ambulantní zákrok trvající jen několik minut. Vlastní aplikace nezabere více než 10 minut. Aplikace botulotoxinu se provádí bez znecitlivění, roztok se aplikuje tenkou jehlou pod kůži do příslušné oblasti.

Účinek

Účinek látky botulotoxinu vydrží po první aplikaci asi 3 měsíce, po druhé asi půl roku a po třetí až jeden rok. Čím déle se látka aplikuje, tím déle účinek vydrží. Jelikož nedokážeme zaručit účinek delší než jeden rok, doporučujeme vám aplikovat tuto látky jednou ročně. V případě, že je mimická vráska příliš hluboká, nemůžeme zaručit vyhlazení, ale pouze redukci vrásek.

Botox

Možnosti využití

 • zahlazení vrásek na čele

 • zjemnění vrásek u kořen nosu

 • redukce vrásek smíchu

 • uvolnění vrásek od mračení

 • zjemnění vějířovitých vrásek (u zevních očních koutků)

 • uvolnění nežádoucího výrazu obličeje (např. stažené koutky úst)

 • redukce vrásek na krku

Kontraindikace

 • jste-li těhotná či v laktačním období

 • trpíte-li nějakou nervovou poruchou

 • máte-li alergii na některé složky přípravku

 • máte-li poruchu srážlivosti krve

Ceník

Botulotoxin

Glabela (vrásky mezi obočím) 2900,-
Čelo 2100,-
Glabela a celé čelo 4300,-
Vrásky očního okolí 2100,-
Zvednutí koutků 1400,-
Oblast brady 1400,-
Ošetření dvou oblastí 4300,-
Ošetření třech oblastí                  5900,-


Odstranění nadměrného pocení

horní ret, čelo 1,5-3,8tis
chodidla, podpaží, dlaně  od 7500,-

Výplně

Konturování obličeje od 7500,-
Výplň nasoretních rých 6500,-
Zvětšení rtů od 6500,-
Oční okolí od 5000,-
Výplň drobných vrásek (čelo, oči, ústa, brada...)         od 2500,-

 

7Interactive s.r.o.