Kosmetika

V dnešní době jsou na ženy kladeny vysoké nároky.
Jedním z klíčů ke kariéře a úspěchu je dokonalý vzhled. Chtějí po nás, abychom byly v každém věku krásné, vitální a bez větších stop času. Kosmetika je jednou ze zbrání, kterou můžeme dokázat téměř zázraky. Stále nové a nové technologie oddalují stárnutí pokožky o několik let. Kosmetické ošetření je procedura, která svým postupem uspokojí veškeré potřeby vaší pleti. Dehydratované pokožce dodá vláhu, zvrásněné pleti poskytne látky posilující strukturu kolagenových vláken jež udrží vaší tvář bez vrásek.

Kvůli pohybu v ulicích, kancelářích a dálnicích plném smogu, prachu, alergií a vnějších radikálů jsem se nesetkala snad s žádnou ženou, která by neměla se svou pletí starosti. Vlastně setkala, ale nebyly to ženy, které by měly pleť zdravou, prostě její vady přehlížely. Naopak jiné z nás se trápí uhříky, odlupující se pokožkou, pigmentovými skvrnami, nebo vráskami. Stále častěji si kupují „zázračnou“ kosmetiku, kterou vyzdvihují televizní reklamy pokaždé, kdy si pustí svůj oblíbený pořad. Vždy při jejich sledování mějte na paměti, že „reklama je navoněná zdechlina“. Bez krásných obalů a voňavém obsahu by si výrobek nikdo nekoupil.

Mnoho z nich obsahuje parfémy a alkohol, jelikož levné technologie výrobcům zkrátka nedovolují vyrobit kvalitní krém přijatelné barvy, vůně a konzistence. Zabalí tedy olej s vodou a parfémem do roztomilé krabičky a aby ho prodali, investují do miliónového marketingu, který vás donutí si produkt koupit. Každé profesionální kosmetické studio vám prodá kosmetiku zaměřenou na potřeby vaší pleti, většinou za podobnou cenu jako v nákupních centrech nebo v katalogovém prodeji, ale o 200% kvalitnější. Není v žádném případě pravdou, že všechny výrobky kupované v maloobchodech jsou špatné, nikoli! ale reklama vám nepoví, jestli se právě tento krém hodí pro vaši pokožku. A proto se mladé dívky snaží vyléčit si akné tím, že si neustále dřou pleť toniky s alkoholem, za účelem odmastit, vydezinfikovat....zničit.

STOP!!!

Tohle přeci není řešení! Milé dámy, ať už máte jakýkoliv problém, jsem si jistá, že ho spolu budeme umět vyřešit, nebo ho alespoň zmírnit. Nevyhazujte dále peníze za kosmetiku, která je možná účinná, ale pro vás třeba nevhodná. Zavolejte a objednejte se. Udělám analýzu vaší pleti. Vysvětlím vám příčinu vašeho trápení a nabídnu adekvátní řešení. Ať už se jedná o vrásky, u kterých nám je příčina jasná, spolu můžeme dokázat to, že zastavíme jejích neúprosnou tvorbu a trochu je vyhladíme.

Abychom dosáhli dokonalých výsledků, zvolila jsem špičkovou kosmetiku Germaine de Capuccini, Mary Kay a Ainohu. Každá z těchto kosmetik má své řady, které patří k nejkvalitnějším na dnešním trhu. Germaine de Capuccini a Ainoha náleží Španělům a Mary Kay Americe. Na základě svých zkušeností a vzdělání vyberu z těchto výrobků ty, které sednou Vašim momentálním potřebám. Při kosmetickém ošetření si báječně odpočinete a naberete nové síly.

Historie

Kosmetika má velmi dávnou minulost. Její počátky sahají až do pravěku, kdy pračlověk natíral svojí kůži tukem, barevnými linkami, rozličnými rostlinnými výtažky a šťávami. Původním cílem tohoto snažení byla ochrana před chladem, vlhkem, horkem nebo hmyzem.
Velkého rozmachu a také vysoké úrovně dosáhlo používání kosmetiky a zkrášlování v Egyptě. Vedle pravidelného mytí, vyplachování úst a česání bylo používání kosmetických prostředků jednou ze základních složek péče o tělo a tvořilo i důležitou součást každodenního královského rituálu a chrámového kultu. Nejen ženy, ale vcelku běžně i muži používali líčidla připravovaná z drcených nerostů (hlavně na oči, méně často na rty a tváře). Voňavé masti a oleje připravované extrakcí vonných látek (zejména z částí rostlin) byly nedílnou součástí každodenního života šlechty. V hrobkách faraónů se našly vázy s vonnými oleji.

Egypťané používali prostředky na odchlupení, preparáty na ošetřování vlasů, velkou pozornost věnovali nehtům na rukou i nohou. Kosmetika v dnešním slova smyslu pochází však ze starověkého Řecka. Řecká zásada, že bez harmonie ducha a těla není dokonalé krásy, je platná i v dnešní době. A proto i pro nás řecké sochy stále zůstávají ideálem tělesné krásy. Řekové mimo jiné zavedli holení mužů. Na řeckou tradici navazovali Římané. V četných římských koupelích se kromě očisty těla poskytovaly i kosmetické služby.

Podle Senecy si obyvatelé Říma myli ruce a nohy každý den, pokud se ušpinili, jinak se koupeli věnovali jen každý osmý den. Římané se zpočátku spokojili s koupáním v Tibeře, teprve později se začaly rozmáhat i veřejné lázně a záhy se staly nejen místem očisty těla, ale také centry společenského života. Obyvatelé Říma zde trávili i několik hodin denně. Od starořímského lékaře Galéna pochází i dodnes platné rozdělení kosmetiky na dva směry. První směr zahrnuje všestranné pěstování těla a jeho zkrášlování, druhý směr spočívá v umění zakrývat chyby krásy. Pěstování krásy a úprava lidského zevnějšku procházela změnami s důrazem na určité stránky lidského těla, přesto se všemi staletími táhne jako červená nit touha člověka a zejména žen oddálit proces stárnutí pokožky se všemi známkami, které stárnutí lidského jedince provázejí.

Kosmetika

 

Junior kos. oš 420,-
Základní kos. oš. 680,-
Komplexní kos. oš 850,-
Antiseboretické kos. oš. do 800,-
Liftingové kos. oš. 1200-200
Hydra ošetření                   700,-
Antipigmentové kos. oš.  1500,-
Ošetření aknózní pleti 450-800,-

 

 

7Interactive s.r.o.