Depilace

Depilace provádíme buďto klacicky voskem. Pro citlivé partie (podpaží, bikiny, brazilská depilace a obličej) lze použít cukrovou pastu

Po depilaci je důležitá 48 hodinová ochrana před slunečním zářením, aby nedošlo k nežádoucím pigmentacím pokožky. Proti zarůstání chloupků pomáhá pravidelná hydratace pokožky tělovým mlékem. 

Cukrová pasta

Depilace cukrovou pastou je starodávnou, tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace. Cukrová pasta se pro své vyjímečné vlastnosti stává stále oblibenější po celém světě. Jde o nejšetrnější způsob depilace

Cukrová pasta nedráždí pokožku přítomností chemikálíí, vše v pastě obsažené je čistě přírodní produkt. Cukrová pasta přilne k chloupkům a odumřelým kožním buňkám, a proto nehrozí poranění pokožky a take je minimalizováno riziko vzniku zarudlých zanícených pupínku.

Depilační cukrová pasta je hmota s velmi zvláštními fyzikálními vlastnostmi, je velice lepivá, ale zároveň soudržná, proto ji při správném zacházení lze velice snadno a v celku odstranit z jakéhokoliv povrchu.


Ceník

Depilace voskem

Depilace lýtek 200,-
Depilace stehen 200,-
Depilace třísel, dekoltu a podpaží 70,-
Depilace rukou a celých nohou 550,-
Depilace rukou 200,-
Depilace nohou, třísel a stehen 400,-
Depilace celého těla 1000,-
Depilace horního rtu  50,-
Depilace tváří, brady 70,-
Zúžení a úprava obočí 80,-
Úprava obočí 50,-

Depilace cukrovou pastou

 

Deilace obličeje 100,-
Depilace horního rtu   100,-
Depilace podpaží 200,-
Brazilská depilace 700,-
Depilace třísel 200,-

 

7Interactive s.r.o.