Mezoterapie

Mezoterapie RRS system je injekční metoda, která přirozeně podporuje hydrataci, tvorbu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Vypne kůži a vyrovná povrchové vrásky. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 0,5-1,5 mm.

Mezoterapie
 

Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové, vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci pokožky a jedině tato metoda zaručí, že se potřebné látky pro regeneraci a omlazení pokožky dostanou tam, kde mohou pozitivně působit.

Aplikace

Na obličej se nanese speciální krém s Izokainem, který pokožku umrtví, aby ošetření bylo co nejméně bolestivé. Poté se sérum vpichuje subkutální jehlou pod kůži.

Hojení pokožky 

Rekonvalescence po neinvazivní mezoterapii se vztahuje k rozsahu zákroku a typu pokožky, je tedy velmi individuální. Standardně se může klient zařadit do běžného společenského a pracovního života zpravidla druhý den.

  • může přetrvávat mírný otok ošetřené oblasti
  • místa vpichu mohou být 1-2 dny mírně začervenalá
  • bezprostředně po ošetření a následné dva dny je vhodné se vyvarovat intenzivnímu slunění
  • používat vysoké ochranné faktory SPF 30
  • jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti Vám sdělím při osobní konzultaci.
Ceník

 

Mezoterapie RRS  kolem očí 1800,-
Mezoterapie RRS 1 ampule obličej (5ml) 2200,-
Mezoterapie RRS kombinace 2 ampulí (10ml) 3000,-
Mezoterapie celý obličej včetně očí 3500,-

 

7Interactive s.r.o.