Mezoterapie

Mezoterapie RRS system je injekční metoda, která přirozeně podporuje hydrataci, tvorbu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Vypne kůži a vyrovná povrchové vrásky. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 0,5-1,5 cm.

Mezoterapie
 

Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové, vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci pokožky a jedině tato metoda zaručí, že se potřebné látky pro regeneraci a omlazení pokožky dostanou tam, kde mohou pozitivně působit.

Aplikace

Obličej můžeme před zákrokem ošeřit izocainovou maskou pro zvětšení konfortu. Ale z mých zkušenností je lepší, když si klientka před zákrokem vezme 400 Ibalginu. Na periferii obličeje udělám přibližně 10 vpichů, kterými postupně zavedu kanylu, jíž tortok rozprostřu pod kůží. Zákrok trvá přibližně 45 min. 

Hojení pokožky 

Rekonvalescence po neinvazivní mezoterapii se vztahuje k rozsahu zákroku a typu pokožky, je tedy velmi individuální. Standardně se může klient zařadit do běžného společenského a pracovního života zpravidla druhý den.

  • může přetrvávat mírný otok ošetřené oblasti
  • místa vpichu mohou být 1-2 dny mírně začervenalá
  • bezprostředně po ošetření a následné dva dny je vhodné se vyvarovat intenzivnímu slunění
  • používat vysoké ochranné faktory SPF 30
  • jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti Vám sdělím při osobní konzultaci.
Ceník

 

Mezoterapie RRS  očního okolí 1800,-
Mezoterapie RRS obličeje 10ml 2500,-
Mezoterapie RRS obličeje včetně očního okolí 3100,-
Kanyla první ošetření 330,-

 

7Interactive s.r.o.