Kosmetika

Přístrojová kosmetická terapie je prováděna se špičkovým kompletně vybaveným přístrojem Belex - 08 od společnosti Sorisa. Nejnovější základní kosmetický přístroj pro ošetření obličeje disponuje všemi prvky potřebnými v kosmetickém salonu.

Vysoká frekvence – slouží ke zklidnění a uvolnění pokožky po jakémkoli zásahu do pleti ( čištění, depilace) či ošetření seborie, lupů nebo vyživit pokožku pro eliminaci vypadávání vlasů. Zesílení účinku vysoké frekvence má za následek dezinfekci pokožky, nebo její dočištění při ošetření aknózní pleti.

Nepřímá masáž s tonizujícím účinkem je určena především pro ochablou povadlou pleť. Masáž působí hloubkově na svalová vlákna a nervová zakončení.

Brosáž, neboli peeling je lehké kartáčování pleti za přítomnosti jemného peelingového přípravku. Na pokožku působí lehkým překrvením a odstraněním zrohovatělé vrstvy pokožky. Usnadňuje následnou aplikaci kosmetických přípravků a jejich maximálnímu vstřebání do pleti.

Přístroj je vybaven sacími elektrody pro lymfoterapii a podporu krevního oběhu. Aplikace masáže se sacími elektrody dochází k pročištění obličeje od zadržované lymfy především v oblastech očního okolí, kde se tvoří nehezké váčky pod očima. Lymfoterapie může rovněž ulevit od bolestí hlavy. Druhou funkcí aspirační uncí elektrod je odstranění mazu z pórů a drobných folikulárních otvorů a usnadnění následné extrakce komedonů.

Belex - 08

Mikrogalvanická iontoforéza – spočívá ve využití galvanického proudu pro vpravení určitých dátek do organizmu ( hydratačních, lyftingových, výživných, čistící…). Látka kterou do pokožky vpravujeme, působí terapeutickým účinkem. Galvanický proud napomůže jejímu průchodu pokožkou až do těch nejhlubších vrstev. pokožkou až do těch nejhlubších vrstev.


 

Devinkulace- Jenáse o metodu využívající galvanického proudu pro hloubkové čištění pleti. Cílem je odstranit nadbytečný mazotok, který mastná či smíšená pleť produkuje. Devinkulace je založena na chemické reakci, známé pod názvem zmýdelnění. Mastné kyseliny mazu se zkombinují se zásaditými látkami, přičemž dojde ke vzniku mýdla, jež snadno z pokožky odstraníme.

Galvanizace – stimuluje krevní oběh, podporuje vstřebání edému, hydratuje pokožku do hlubokých vrstev pleti, Má na pleť trofický, analgetická, klidnící a tonizační účinek. Je tedy vynikající technikou pro ošetření stárnoucí, dehydratované povadlé pleti trpící ztrátou trofismu.

Pasivní gymnastika – Belex je vybaven modulem, který generuje variabilní proudy o nízké frekvenci. Tyto proudy se vyznačují tím, že při působení na svalová vlákna vyvolají jejich kontrakci což má za následek excitomotorický účinek – posilování obličejového svalstva.

Ceník

 

Vysoká frekvence 150,-
Dezinkulace   150,-
Mikrogalvanická iontoforéza 150-200,-
Nepřímá masáž 100,-
Posílení obličejového svalstva (minimálně 10 terapií) 1/ terapie 150,-
Lymfoterapie obličeje (minimálně 10 terapií) 1/terapie 100,-
Galvanizace - Hloubková hydratace pokožky, stimulace oběhu 100,-

 

7Interactive s.r.o.