IPL

E-light IPL technologie jsou dnes nejrozšířenější platformou na trhu mezi lékařskými ordinacemi a začínají pronikat i mezi kosmetická centra. E-light IPL přístroje představují výrazně levnější alternativu k diodovým epilačním laserům a zároveň díky využití rozdílných vlnových délek poskytují širší spektrum využití. Epilace provedená pomocí E-light IPL přístrojů má trvalý efekt a již po 3 sezeních a při ošetření červených rozšířených cévek je dokonce okamžitý. Zákrok je díky výkonnému kontaktnímu chlazení téměř bezbolestný a nedochází při něm k porušení integrity kůže (toto bych upřesnila, jako štípne to, myslím, že někoho i docela dost, ale je to rychlovka :) )

 

Kontraindikace

těhotenství, epilepsie, dermatitida, poruchy srážlivosti krve, intenzivní opálení, sklony k hyperpigmentaci

 

 

           

 

 

Indikace

trvalá epilace, odstranění rozšířených cévek, hemangiomů, pigmentace a slunečních skvrn, redukce projevů akné a trvalá fotorejuvenace

Aplikace

obličej, krk, podpaží, paže, dekolt, břicho, třísla, hýždě, lýtka, chodidla

Princip

E-light IPL (intensivní pulsní světlo s radiofrekvencí) vytváří při ošetření světelný paprsek o specifické vlnové délce, který se zachytává v pigmentu kůže, krevním barvivu či v cibulce chloupků dle vlnové délky paprsku. Účinkem tzv. selektivní fototermolýzy při epilaci dojde k přehřátí tkáně obsahující pigment a zničení vlasového folikulu. Pro trvalý efekt odstranění chloupků musí být zasažena přímo cibulka chloupku, tohoto lze dosáhnout pouze využitím vhodné vlnové délky. Naše přístroje využívají vlnovou délku 640 nm, která je pro tento účel optimální.

K ošetření rozšířených žilek, nebo jiných cévních projevů na kůži se používá speciální aplikační hlavice Intensivního pulsního světla o vlnové délce 560 nm. Paprsek laseru se selektivně váže na krevní barvivo (hemoglobin) a rozkládá ho díky své specifické vlnové délce. Tímto způsobem ošetřená žilka je na principu imunologického odbourávání vstřebána, pochopitelně v závislosti na věku pacienta, zdravotním stavu a na rozsahu ošetření. Při ošetření pigmentových skvrn je laserový paprsek schopen vysokou energií v okamžiku zasáhnout pouze místo, kde chceme tento nežádoucí projev odstranit, aniž by poškodil okolní tkáně a to díky své specifické vlnové délce a absorpci paprsku do barviva pigmentace. Paprsek laseru daný pigment tzv. rozstřelí na mikroskopické částečky, které bílé krvinky postupně odplaví z těla během několika dní.

 

 

Ceník
 
 

Epilace

Naceněno pro jedno ošetření. Pro epilaci pulzním světlem je potřeba 4 - 6 ošetření v intervalu čtyř týdnů.
 
Epilace drobných partií (horní ret, brada, obočí...) 300,-
Epilace podpaží nebo třísel 500,-
Brazilská epilace  700,-
Epilace lýtek 500,-
Epilace stehen 700,-
Epilace celých nohou včetně třísel 1300,-
Epilace celých zad, hýždí nebo břicha 700,-

Omlazení IPL

Omlazení obličeje (fotoopmazení) 30min              800,-
Cévní terapie odstranění žilek v obličejí 300-500,-
Cévní terapie odstranění metliček na těle 500-1000,-
Ošetření jizev (obličej, tělo) 800,-
Ošetření strijí 800,-
Ošetření akné 800,-

 

7Interactive s.r.o.