Zákrok

Odstraňování kožních výrůstku (hemangiomy, bradavice, fibromy, mílie, drobnější pigmentace) provádím elektrickou jehlou. Jako zdravotník nejprve posoudím, jestli se jedná o neškodnou záležitost, pokud by se mi kožní útvar zdál podezřelý (melanom, nebo jiné kožní onemocnění), odkážu klienta na dermatologii. Jestliže se chystáte do studia na první návštěvu, doporučuji nejprve konzultaci. Trvání zákroku se odvíjí od velikosti výrůstku, či skvrny a počtu ošetřovaných částí. Z pravidla se jedná o pouhé vteřiny až minuty.  Obličejové partie doporučuji ošetřovat na podzim či v zimě kvůli hrozbě vzniku pigmentace. V letních měsících je nutné si ošetřovanou lokalitu po dobu hojení a bezprostředně po něm (cca 1měsíc) mazat krémem s UV50, nebo se vyhýbat přímému slunci.

Průběh ošetření

Partii mohu ošetřit anestetickou mastí (doba působení cca 20min). Po přiložení jehly ucítíte štípnutí a lehké pálení. Jedna lokalita trvá pohých několik vteřin.

Po ošetření je možno místo natírat Bepantenem . Nejdříve se na kůži udělá červený flíček a po několika hodinách až dnech může vzniknout (a zpravidla vznikne) stroupek. Ten je nutno nesloupávat a vyčkat, až sám odpadne.

Elektrická jehla

 

 

Ceník
 
Odstranění jednoho kožního výrůstku do 0,3cm 150,-
Odstranění jednoho kožního výrůstku v rámci kosmetického ošetření od 0,3cm  250,-
Do 5ks drobné výrůstky 500,-
Do 10 kožních výrůstků 800,-
Do 20 kožních výrůstků 1200,-
Odstranění sředně velkých bradavic a jiných kožních vad 1ks (0,4-1cm) 350,-
Odstranění větších bradavic a jiných kožních vad 1ks (nad 1cm) 500,-
Odstranění větších kosmetických vad 5-10 ošetření 1500,-
Odstranění středních a větších kosmetických vad v rámci kosmetického ošetření dle množství  - 20%
Odstranění žilek dle rozsahu od 500,-
odstranění pigmentací  100-500,-

 

7Interactive s.r.o.